Kehra raamatukogu 85

Esmaspäeval toimus koos raamatukogupäevade lõpetamisega Kehra raamatukogu 85 juubeli tähistamine. Raamatukogu oli kaunistatud. Kes sel päeval kohale sattusid, nendele pakuti kohvi ja küpsist, oli võimalus vastata viktoriiniküsimustele. Hoolimata sellest, et ettevõtmist ei olnud eelnevalt suurelt reklaamitud, sattus sel päeval raamatukokku kuu rekordarv külastajaid.

85-1-1.jpg

 

85-2-2.jpg

 

85-3-3.jpg

Laste joonistusvõistluse "Kehra 10 aasta pärast" tulemused

Kuulutati välja joonistusvõistluse parimad. 2.-3. klassi õpilaste seas tunnistas žürii parimaks Jana Simonova kollaaž koolimajast, publiku lemmikuks sai Gregor Jaanuse töö seiklusrajast, Jana Simonova sai publiku arvestuses teise koha, kolmas oli Iti-Mei Neio tööga, mis kujutas noorte moekunstnike riiete poodi vanas katlamajasSimonova.jpg

Jaanus.jpg

4.-5. klassi arvestuses langes publiku ja žürii arvamus kokku, võitis Joann Solomontšuk. Mõlemas vanuserühmas jagati välja mitmeid eripreemiaid.

Solomontšuk.jpg

6. klassi rühmatööna tehtud makettidest meeldis žüriile ja publikule kõige rohkem tulevase skatepargi makett.

Ettelugemispäev Lepatriinu lasteaias

Pille ette lugemas Mürakarudele ja Naerulindudele.

ettelugemine Mürakarud.jpg

ettelugemine Naerulinnud.jpg

Raamatukogupäevad 20. -30. oktoober

Kehra raamatukogus toimub 20.-30. oktoober tasuta raamatute laat, mille tarbeks ootame juba eelnevalt  kodudest üleliigseid, heas korras, nii eesti kui võõrkeelseid raamatuid.

Raamatukogupäevad 2017.jpg

Kohtumine naiskodukaitsjatega

Naiskodukaitse1.jpg

Kaks korda kuus raamatukogus panganõustaja.

Tavaliselt on vastuvõtt kuu keskel kolmapäevadel. Sularahatehinguid ei tehta. Kaasa internetipanga paroolid (kui on olemas)